Obecná diskuze k bodovému systému

10.5.2008 19:08

2x to stejne v jednom roce - musi dojit k odebrani? i za 6 bodu?

19.10.2011 10:30 vložil Tomas  IP: 217.28.82.34

Dobry den,
v unoru 2011 jsem byl pokutovan za prestupek dle paragrafu 22/1f 3 200/1990. V rijnu jsem byl mestskou policii zmeren take za stejny paragraf (zde jiz po aktualizaci je to § 125c/1f) 3 ).
Jsem predvolan na spravni rizeni, v tabulce se uvadi, ze za 2x prestupek se odebira ridicak na 1-6 mesicu, muj dotaz je, zda je to pravidlem nebo je mozne udelit pouze pokutu. Jinak jsem za celou dobu nemel nikdy zadny prestupek.

Reaguj


Re: 2x to stejne v jednom roce - musi dojit k odebrani? i za 6 bodu?

23.10.2011 09:08 vložil Cruchot  IP: 92.43.26.38

Dobrý den,

v tomto případě má správní orgán povinnost uložit pokutu i zákaz činnosti

Reaguj


Doba uplynutí 12ti měsíců ?

19.11.2011 23:57 vložil Lukáš  IP: 178.77.232.150

Dobrý den,

chci se zeptat, v roce 2010 v říjnu jsem překročil rychlost v obci vice jak o 20km/h,3 body mi byly připsány až v Listopadu, letos koncem října jsem udelal stejny prestupek, odlozil jsem to ze se dostavim v pulce listopadu, od kdy do kdy se počít lhůta 12 ti měsícu a nabytí právní moci toho druheho letošniho prestupku ode dne spáchání nebo uzavřeni přislušnym organem ? ja jen jestli dostanu zakaz ptze to hranici s temi 12 mesici ? Moc dekuji za odpoved.

Reaguj



Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019