Obecná diskuze k bodovému systému

10.5.2008 19:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zbytkový alkohol

29.11.2009 11:53 vložil Cruchot  IP: 92.43.26.35

Policisté by měli do spisové dokumentace zaznamenat všechny výsledky dechové zkoušky. Pokud se nemýlím, provedené dechové zkoušky mají pořadová čísla.

Kdyby jste se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu a výsledek rozboru by byl pozitivní, byl byste povinen nahradit náklady spojené s lékařským vyšetřením a rozborem odebraného vzorku biologického materiálu. Cenu takového vyšetření však neznám.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zbytkový alkohol

29.11.2009 13:02 vložil dada  IP: 213.180.38.250

Mnohokrát děkuji za odpovědi objasnil jste mi docela dost neznámých , koukám jste docela dobře informován, vy děláte v oboru ?To by n člověk nevěřik kčemu všemu se za život dostane. Když jsem tak o tom přemýšlel, tka pokud vyfasuji podmínku , tao raději snad ani nebudu jezdit , bo stačí maličkost ajdete na tvrdo, a to se pak život otáčí na ruby. Vyhazov ze zaměstnání , rozpad možná i rodiny, pak po trestu najít zaměstnání je potíž. Mluvil jsem s člověkem , který byl sedět za ublížení na zdraví, a když sjem sním mluvil. tak je to otež, které s enení možno zbavit, táhne se to všude, před nikým to neschováte , potíž najít práci, přestěhování nic neřeší, Prostě jak mluvil, tka před tím se nechováte. To si člověk uvědomuje až nyní co z toho nakonec všechno může být. To byl právě člověk, který unás dělal ve fabrice a pak někomu rozbil hubu , a takto ot dopadlo. To znamená, že pokud bych měl podmínku, a dělám mistra ve fabrice, tak nedopatřením se někomu stane úraz nebo dokonce s trvalým poškozením zdaví , nedej bůh smrťák je hotovo. Viz nahoře. Jestli pak není lepší se nechat přeložit na nějakou dobu z bezpečnostního hlediska přesunout na méně zodpovědnou pozici.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019